• Barışma büyüsü nedir?

   

  Öncelikle yaptığım işlemlerin, büyüye gitmediğini, fakat bana ulaşabilmeniz için bu ismi kullanmak zorunda olduğumu belirtmek zorundayım. Çünkü haklımız dua vefk tılsım ve muska ile büyü arasındaki farkları maalesef bilmemektedirler.

  Barışma büyüsü, dargın, küs olan sevgililerin, eşlerin, arkadaşların, yakınların, anne baba çocuk abi kardeşlerin küslük ve dargınlıklarının gitmesi için yapılan işlemlere verilen genel isimdir.

  Barıştırma büyüsü denilen işlemleri yapmak için bazı yollar vardır. Bu barıştırma büyüleri, vefk tılsım ayet ve muskalar, çeşitli dualar yazmak veya okumak ile yapılır.

  Vefk, uyma, uygunluk, tesirli dua gibi anlamlara gelmektedir. Havas ilminde kastedilen ise 2 li 3 lü 4 lü 5 li ve daha çok kareler olan, içinde harf tılsım rakam kelime ayet esma  bulunan karelerle olan şekillere denir. Vefkler usulüne uygun çizilirse belirtilen amaca uygun ruhaniler görevlendirilir. Bu görevliler vasıtası ile istekler gerçekleşmiş olur. Vefklerin yapım aşamasında dikkat edilmesi gereken başlıca kurallar vardır. Bu kurallara uyularak yapılan aşk vefkleri çalışabilir.  Sayılı vefklerin kontolü yapıldığı zaman üstten alta, sağdan sola, yada çaprazlama olarak toplandığı zaman eşit çıkması lazım. eğer değişik çıkıyorsa vefkte hata vardır. Harfle yapılan vefkler vardır ki; bu çeşit vefklerinin kareleri içinde harf yada kelime yada ayetler bulunabilir. Bunlar genel olarak sağdan sola yazılır vede özel bir sıra takibine gerek yoktur. Bazı harfli vefklerdede sayılarda oluğu gibi sıra takibi gerekebilir. İşin uzmanı olan kişiler rahatlıkla çözebilirler.. Tılsımla yapılan vefkler vardır ki; bu çeşit vefklerinin içinde hatem yada tılsım dediğimiz şekiller yer alır. Bunlar bazen rakamlı vefkler gibi sıra takibi gerekir.

  Tılsım kelimesi ise anlam olarak, esrarlı bir kuvvete sahip olduğu sanılan şey ile gizli sır olarak tanımlanır.

  Tılsımlar genel olarak ruhani alemden bazı varlıkları harekete geçirerek İsteğimizin hasıl olması için yapılan genel olarak şifrelenmiş sayı harf yada sembollerden oluşur. Tılsımlar genel olarak şifrelendiği için neye denk geldiğini çözmek zodur. Bazı tılsımlar araştırılarak çözülsede bazılarını çözmek çok zordur. Her devrin kendine ait tılsımları olabilir. İlk bakışta ne olduğu belli olmayan sembolleri kaynaklardan karşılaştırdığımız zaman bazen Allah’ın (c.c.)  başka lisanlarından bir ismine denk geldiğini görebiliriz.

  Muskalar ise bu bahsettiğimiz vefk ve tılsımlardan ve bunlarla beraber kullanılabilir. Bunlardan hariç sadece ayetlerle veya dualarlada yapılabilir.

  Vefkleri tılsımların veya muskaların yapım aşamalarında gerekli olan günün yada vefkin görevlileri bulunup gerekli okunması gereken dua yada esması vs.. gerekirken, bazı işlemlerde böyle bir durum söz konusu değildir. Her kişiye aynı şekilde uygulanabilir. Bunlara herhangi bir özel olarak müvekkil adı yazma yada okuma yapmaya gerek yoktur.

  Bunlardan hariç sadece okunan ayetle dualar, veya herhangi bir nesneye okunup yakılma yedirme içirme serpme sürme, koklatma veya iplikle kaşıkla veya daha değişik şekillerde yapılan barıştırma yolları mevcuttur.

  barışma büyüsü, barışma büyüleri, barışmak için büyü, sevgiliyle barışma büyüsü, barıştırma büyüsü, barıştırmak için büyü, küsleri barıştırma büyüsü, dargınları barıştırma büyüsü

İLETİŞİM

Sevgiliyle barışma duası sevgili ile barıştırma büyüsü, karı koca arası barıştırma muskası tılsımı vefki için ÖĞLEDEN SONRA ARAYIN 0541 683 38 10

Popular Search Terms

Random Search Terms

Related Posts (YARPP)

Recent Search Terms

Related Posts (YARPP)

Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.