• Barıştırma Büyüsü Nasıl Yapılır 09.05.2011 Yorumlar Kapalı

   Barışma büyüsü nasıl yapılır?

  İster sevgililerin barışması için ister karı koca veya anne baba, yada kardeşler için yapılsın,  barıştırma büyüsü adı verilen işlemleri yaparken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vede incelikler vardır. Bu işlemleri yaparken yapılacak yanlışlar gerek yapana veya yaptırana gerekse uygulama esnasında görev alan kişilere zarar verebilir. Bu yüzden barışma büyüsü adı verilen vefkler tılsımlar ve muskalar, sadece birkaç kitap veya internette yazıokuyup bu çeşit işlemler yapmaya kalkmayınız.

  Öncelikle şunu belirtmek isterim ki; genel olarak muskalar sadece tılsımlarla veya vefklerle yapılan işlemlerden çok daha fazla tesirlidir. Bunun sebebi ise vefkin yada tılsımın sadece bir formül olarak kalmasından ibarettir. Örnek olarak, sevdiğiniz birisi var ve de bu kişinin sizinle barışması için işlem yaptıracaksınız. Bunun için vefk yaptırdınız, size okumada verdiler, geceden sabaha kadar okuyun vs…  sizde okuyorsunuz. kişilere özel vefkler yapmak için ayrı hesaplamalar gerekecektir. ayrı ayrı esmalarının bulunması azimetinin oluşturulması vb.  hata yapma ihtimali çok yüksek olacaktır. Hepsi tam doğru yapılsa bile çalışma ihtimali çok yüksek değildir. Doğru yapıldığını varsaysak bile okuyan kişi vefkin ait olduğu burcun gününde ve saatinde okuması gerekir. Bunları hesaplamak için de belli bir bilgi birikimi lazım. Her gün ve gece bu saatler değişmektedir. Bu yüzden başarı oranı çok düşüktür. Düşünün ki; vefk yazılmış bunun yanında ayetlerde var, bunun yanında niyetiniz doğrultusunda tılsımlarda eklenir. Başka esmalarda eklenebilir. Muskalar sadece ayetle de yapılabilir. Fakat ihtiyaca göre gerekli olan vefk tılsım muskalarda eklenebilir.
  Barışma büyüleri adı verilen barıştırma işlemleri yaparken şunlara dikkat edilmelidir. Yaparken takip edilmesi gereken sıralama şunlardır.
  Malzemeler
  Barışma büyüsü adı verilen işlemleri yaparken öncelikle malzemeler yeni olmalıdır. Özelliklede yazılacak olan cisim. Eğer özel olarak kullanılmış bir nesne verilmişse formülde, ona riayet etmeli. Misal atın sağ ayağından düşmüş nala yazılacak diyorsa mutlaka o olmalıdır. Yeni nal olsa yada sol ayağından çıkmış olsa diye düşünmeyin.
  Bakıra yazılacak diyorsa altına yada gümüşe yazsam olur mu gibi bir düşünceye girmeyin. Malzeme özel olarak verilmişse mutlaka o olmalıdır. Fakat genel olarak kağıda yazıldığı için temiz ve kullanılmamış bir kağıt işimizi görür. Barışma büyüsü denilen işlemlerde kullanılan malzemeler arasında iplik kilit kaşık yay kirişi gibi malzemeler sık kullanılır.
  Temizlik:
   Barışma büyüsü işlemi yaparken mutlaka bulunduğunuz mekan ve üstünüz temiz olmalıdır. Eğer ara sıra tılsım vefk yada okuma gibi işlem yapan biriyseniz mutlaka evvelinde gusül abdesti alın. Çamaşırlarınız yıkandıktan sonra hiç giyilmemiş olsun. Mekanda kirlilik teşkil edebilecek nesne veya hayvan heykelleri canlı resimlerini çıkarın. Teharet üzere olunki cinler amellerinizi bozmasın. Temizliğin önemi böylece anlaşılmıştır.
  Tasarım.
  Yapılacak olan barıştırma büyüsü işlemi daha önceden yanlış mı doğrumu, hangi sıraya göre yazılmalı, neler eklenmeli yada okunmalı vs.önceden hazırlıklar tam olmalı. Genel olarak tılsımların ve vefklerin hepsinde olmamakla birlikte birçoğunda çizimler önceden yapılıp, vakit geldiği zaman direk tılsımı yazma işlemine başlayıp vakit içinde çizimlerle uğraşıp vakit kaybından kurtulmuş olursunuz.

  Eğer iplik kaşık gibi kilit gibi malzemeler kullanılıyorsa bunlar içinde ön hazırlıklar tam olmalıdır. Örneğin kaşıklara okudunuz veya yazdınız. Yüz yüze bağlayacaksınız. O sırada ip aramayınız, ipiniz daha önceden hazır olsun. Bu misal üzerine önceden tüm yapılacaklar gözden geçirilmiş ve tam olmalıdır. İşlem esnasındaki eksikler, gerek dikkat açısından gerekse zamanlamada vakit kaybı olup ta o işe uygun zamanı kaçırma şansınızı ve hata yapma oranınızı azaltır.
  Zamanlama:
  Yapılacak barışma büyüsü adlı işin vaktini saatini daha önceden bilmeniz gereklidir. Hatta günlerde önemlidir. Bu yüzden çeşitli kaynaklardan saat hesap usullerini öğrenip yapacağınız barışma büyüsü denilen işleme en uygun güne ve Saate dek getiriniz.  Kişinin burcuna ait olan gün ve ya gecelerinde işlem yapılırsa başarılı olma ihtimali daha yüksektir. Şer işlere uygun saatlerde hayırlı işler yapılması, yada hayır işlere uygun saatlerde şer işlemler yapılması hiç ummadığınız sıkıntılar çıkarabilir. 

  Tütsü:
  Tütsü özel olarak formülde belirtilmemişse şart olmamakla beraber yapılması tılsımın tesirini arttırır. Başlangıç aşamasındaki kişiler ne kadar itinalı olurlarsa başarı ihtimalleri o kadar artar.
  Hayırlı işlerde cavi  yada günlük gibi güzel kokulu buhurlar yakılması iyidir. Ayrıca her güne ait olan tütsülerde vardır. Eğer o günün tütsüsü de yakılsa faydalıdır.

  Barışma büyüsü adlı işlemi yapmadan önce 2 rekat hacet namazı kılıp sonra 1 fatiha 3 ihlas yahud 3 fatiha 7 ihlas okuyup o tılsımı sizlere ulaştıran kişilerin ervahı ruhaniyetlerine hediye etmenizde faydalıdır.
  Tılsım yapılıyorsa eğer yazım sırasına riayet ederek yazıma devam edilir. Harf veya rakamlar arasındaki boşluklara ve çizgiye değip değmediklerine, yada çizgiyi geçip geçmediklerine çok dikkat etmek gerekir.

  Eğer vefk yapılıyorsa özellikle rakamalı ve çok öğeli olan vefklerde mutlaka yazım sırasına göre yazılmalıdır. Rastgele yapılırsa vefk pek faydalı olmaz. Bazı vefklerin yazım sırası şablonlar ı kitaplarda yazmakla birlikte bazı durumlarda vefki doldururken takip edilmesi gereken sıralama kaynaklarda belirtilmez. Vefk konusunda bilgili olan kişiler çözecektir.

  Eğer yapılacak olan muska türü bir şey ise bu biraz daha zordur. Çünkü hem tılsım, hem vefk yapmasını iyi bilmek, hemde bunları doğru biçimde sıralamak gerekir.Eğer eklenmesi gereken bazı özel esma ayet yada tılsım veya hatem gibi yazılar eklenir.
  Muska vefk tılsım gibi bir bağlama işlemi yapılmışsa, yazımı bitince katlanıp, naylon yada balmumu gibi bir maddeyle hava ve su almayacak bir şekilde sarılır vede uygun yerde taşınır. Bu sağ pazu, boyun, kafa ve benzeri bir yer olabilir.
  Barışma büyüsü adı verilen çeşitli işlemler yapılırkenyapılırken yapılan işlemlerin sonuna eklenebilecek bazı tılsımlar vardırki, ehli bunların faydasını bilir. Ehli olmayan mahrumdur.

  Yapılacak olan barışma büyüleri denilen işlemler sadece okuma yoluylada yapılabilir. Bu çeşit işlemlerde ise belirli sayı ve miktarda okunacak olan ayet esma veya dualar yoluyla yapılır. Okumalara başlamadan önce veya okumadan sonra isimler zikredilerek niyet belirtilir. Bu niyet kısımları arapça olabildiği gibi türkçe veya herhangi başka bir lisanda da olabilir. Bazı okumaların içinde isim yerleri geçer. Bu sefer her okumada isimlerin bulunduğu kısımda gerektiği gibi isimlerin zikredilmesi gerekir.

  Bunlarla birlikte okumalarla birlikte barışmak için büyü yaparken, karabiber nohut bakla arpa buğday gibi herhangi bir nesneye okuyup yakarakta yapılabilir. Okuma yapıldıktan sonra herhangi bir nesneye üflenip aranızın olmasını istediğiniz kişiye yedirme içirme veya koklatma ve hatta gösterme yoluyla bile yapılabilir. Bunlarla birlikte barıştırma büyüleri dediğimiz barışma yöntemleri arasında, herhangi bir ipliğe yada yay kirişi gibi bazı düğüm atılan cisimlere okunup düğüm atarakta yapılabilir. Ayrıca bunlardan başka kilit kapatma, bıçağa yazıp gömme, tırnağa yazama ve çok daha fazla barıştırma büyüsü adlı sevgiliyle barışma yolları yada küslerle barışma yöntemleri kullanılabilir.

  barışma büyüsü, barışma büyüleri, barışmak için büyü, sevgiliyle barışma büyüsü, barıştırma büyüsü, barıştırmak için büyü, küsleri barıştırma büyüsü, dargınları barıştırma büyüsü

 • Barıştırma büyüsü nedir 17.03.2011 Yorumlar Kapalı

  Barıştırma büyüsü nedir?

   

  Öncelikle yaptığım işlemlerin, büyüye gitmediğini, fakat bana ulaşabilmeniz için bu ismi kullanmak zorunda olduğumu belirtmek zorundayım. Çünkü haklımız dua vefk tılsım ve muska ile büyü arasındaki farkları maalesef bilmemektedirler.

  Barıştırma büyüsü, dargın, küs olan sevgililerin, eşlerin, arkadaşların, yakınların, anne baba çocuk abi kardeşlerin küslük ve dargınlıklarının gitmesi için yapılan işlemlere verilen genel isimdir.

  Barışma büyüsü denilen işlemleri yapmak için bazı yollar vardır. Bu barıştırma büyüleri, vefk tılsım ayet ve muskalar, çeşitli dualar yazmak veya okumak ile yapılır.

  Vefk, uyma, uygunluk, tesirli dua gibi anlamlara gelmektedir. Havas ilminde kastedilen ise 2 li 3 lü 4 lü 5 li ve daha çok kareler olan, içinde harf tılsım rakam kelime ayet esma  bulunan karelerle olan şekillere denir. Vefkler usulüne uygun çizilirse belirtilen amaca uygun ruhaniler görevlendirilir. Bu görevliler vasıtası ile istekler gerçekleşmiş olur. Vefklerin yapım aşamasında dikkat edilmesi gereken başlıca kurallar vardır. Bu kurallara uyularak yapılan aşk vefkleri çalışabilir.  Sayılı vefklerin kontolü yapıldığı zaman üstten alta, sağdan sola, yada çaprazlama olarak toplandığı zaman eşit çıkması lazım. eğer değişik çıkıyorsa vefkte hata vardır. Harfle yapılan vefkler vardır ki; bu çeşit vefklerinin kareleri içinde harf yada kelime yada ayetler bulunabilir. Bunlar genel olarak sağdan sola yazılır vede özel bir sıra takibine gerek yoktur. Bazı harfli vefklerdede sayılarda oluğu gibi sıra takibi gerekebilir. İşin uzmanı olan kişiler rahatlıkla çözebilirler.. Tılsımla yapılan vefkler vardır ki; bu çeşit vefklerinin içinde hatem yada tılsım dediğimiz şekiller yer alır. Bunlar bazen rakamlı vefkler gibi sıra takibi gerekir.

  Tılsım kelimesi ise anlam olarak, esrarlı bir kuvvete sahip olduğu sanılan şey ile gizli sır olarak tanımlanır.

  Tılsımlar genel olarak ruhani alemden bazı varlıkları harekete geçirerek İsteğimizin hasıl olması için yapılan genel olarak şifrelenmiş sayı harf yada sembollerden oluşur. Tılsımlar genel olarak şifrelendiği için neye denk geldiğini çözmek zodur. Bazı tılsımlar araştırılarak çözülsede bazılarını çözmek çok zordur. Her devrin kendine ait tılsımları olabilir. İlk bakışta ne olduğu belli olmayan sembolleri kaynaklardan karşılaştırdığımız zaman bazen Allah’ın (c.c.)  başka lisanlarından bir ismine denk geldiğini görebiliriz.

  Muskalar ise bu bahsettiğimiz vefk ve tılsımlardan ve bunlarla beraber kullanılabilir. Bunlardan hariç sadece ayetlerle veya dualarlada yapılabilir.

  Vefkleri tılsımların veya muskaların yapım aşamalarında gerekli olan günün yada vefkin görevlileri bulunup gerekli okunması gereken dua yada esması vs.. gerekirken, bazı işlemlerde böyle bir durum söz konusu değildir. Her kişiye aynı şekilde uygulanabilir. Bunlara herhangi bir özel olarak müvekkil adı yazma yada okuma yapmaya gerek yoktur.

  Bunlardan hariç sadece okunan ayetle dualar, veya herhangi bir nesneye okunup yakılma yedirme içirme serpme sürme, koklatma veya iplikle kaşıkla veya daha değişik şekillerde yapılan barıştırma yolları mevcuttur.

  barışma büyüsü, barışma büyüleri, barışmak için büyü, sevgiliyle barışma büyüsü, barıştırma büyüsü, barıştırmak için büyü, küsleri barıştırma büyüsü, dargınları barıştırma büyüsü

İLETİŞİM

Sevgiliyle barışma duası sevgili ile barıştırma büyüsü, karı koca arası barıştırma muskası tılsımı vefki için ÖĞLEDEN SONRA ARAYIN 0541 683 38 10

Content Protected Using Blog Protector By: PcDrome.
Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.